Őszi idény – táblázatok

 

 

Magyar Labdarúgó Szövetség                  Csoportbeosztás: 2010. július 30. (péntek)

2010-2011. évi bajnokság őszi idénye               Sorsolás: 2010. augusztus 2. (hétfő)

Ifjúsági U17 II. osztály, Közép ”B” csoport

Az őszi idény végeredménye

  Sportszervezet neve Msz. Gy. D. V. Ga. Gk. P.
  1. Salgótarjáni BTC 14 12   1   1   66:  10 +  56 37
  2. Pénzügyőr SE 14 10   1   3   49:  18 +  31 31
  3. BKV Előre SC                               14   9   1   4   39:  27 +  12 28
  4. Balassagyarmat SE PFUE 14   9   1   4   24:  17 +    7 28
  5. Vác VLSE „B” 14   9 -   5   41:  20 +  21 27
  6. REAC-Sportiskola SE „B” 14   8   3   3   29:  23 +    6 27
  7. Szent István SE-OTP Bank „A” 14   8   2   4   25:  21 +    4 26
  8. Soroksár SC 14   7   2   5   44:  34 +  10 23
  9. Kecskeméti TE-Ereco (U16) 14   6   2   6   31:  21 +  10 20
10. Tatabányai ASK „B” 14   6   2   6   35:  32 +    3 20
11. III. kerületi TUE UPE „B” 14   5 -   9   29:  51 -  22 15
12. Esztergom SC 14   3   1 10   23:  42 -  19 10
13. BVSC-Zugló 14   2   2 10   20:  37 -  17   8
14. XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló 14   1 - 13   12:  51 -  39   3
15. Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC 14 -   2 12   10:  73 -  63   2

Msz.: Mérkőzésszám; Gy.: Győzelem, D.: Döntetlen, V.: Vereség; Ga.: Gólarány;

Gk.: Gólkülönbség; P.: Pont


15. forduló: 2010. november 20-21. (szombat-vasárnap)

2010. november 20. (szombat 10.00)

Salgótarjáni BTC Szent István SE-OTP Bank „A”

  3 -   0

2010. november 20. (szombat 10.00)

Soroksár SC Tatabányai ASK „B”

  5 -   1

2010. november 20. (szombat 10.00)

XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló III. kerületi TUE UPE „B”

  2 -   3

2010. november 20. (szombat 11.00)

BVSC-Zugló Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

  5 -   0

2010. november 20. (szombat 12.00)

Balassagyarmat SE PFUE Vác VLSE „B”

  1 -   0

2010. november 20. (szombat 12.00)

REAC-Sportiskola SE „B” Esztergom SC

  3 -   2

2010. november 21. (vasárnap 13.00)

Kecskeméti TE-Ereco (U16) Pénzügyőr SE

  3 -   0

Szabadnapos a BKV Előre SC!

 

14. forduló: 2010. november 13-14. (szombat-vasárnap)

2010.  november 12. (péntek 18.00)

Tatabányai ASK „B” BVSC-Zugló

  7 -   2

2010. november 13. (szombat 12.00)

III. kerületi TUE UPE „B” Kecskeméti TE-Ereco (U16)

  0 -   1

2010. november 13. (szombat 12.00)

Pénzügyőr SE REAC-Sportiskola SE „B”

  8 -   1

2010. november 13. (szombat 13.00)

Esztergom SC Salgótarjáni BTC

  1 -   6

2010. november 13. (szombat 13.00)

Szent István SE-OTP Bank „A” Balassagyarmat SE PFUE

  1 -   0

2010. november 14. (vasárnap 12.00)

Vác VLSE „B” BKV Előre SC

  3 -   0

2010. november 14. (vasárnap 13.00)

XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

  2 -   1

Szabadnapos a Soroksár SC!

 

13. forduló: 2010. november 6-7. (szombat-vasárnap)

2010. november 6. (szombat 9.00)

REAC-Sportiskola SE „B” III. kerületi TUE UPE „B”

  4 -   0

2010. november 6. (szombat 10.00)

Salgótarjáni BTC Pénzügyőr SE

  2 -   0

2010. november 6. (szombat 10.00)

XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló Tatabányai ASK „B”

  0 -   1

2010. november 6. (szombat 12.00)

Balassagyarmat SE PFUE Esztergom SC

  4 -   2

2010. november 6. (szombat 12.00)

Kecskeméti TE-Ereco (U16) Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

  9 -   0

2010. november 6. (szombat 12.00)

Vác VLSE „B” Szent István SE-OTP Bank „A”

  1 -   2

2010. november 7. (vasárnap 12.00)

BKV Előre SC Soroksár SC

  1 -   5

Szabadnapos a BVSC-Zugló!

 

12. forduló: 2010. október 30-31. (szombat-vasárnap)

2010. október 30. (szombat 12.00)

III. kerületi TUE UPE „B” Salgótarjáni BTC

  2 - 11

2010. október 30. (szombat 12.00)

Pénzügyőr SE Balassagyarmat SE PFUE

  3 -   2

2010. október 30. (szombat 13.00)

Esztergom SC Vác VLSE „B”

  1 -   0

2010. október 30. (szombat 13.00)

Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC REAC-Sportiskola SE „B”

  0 -   5

2010. október 30. (szombat 13.00)

Szent István SE-OTP Bank „A” BKV Előre SC

  2 -   5

2010. október 31. (vasárnap 11.00)

Soroksár SC BVSC-Zugló

  6 -   0

2010. október 31. (vasárnap 13.00)

Tatabányai ASK „B” Kecskeméti TE-Ereco (U16)

  4 -   2

Szabadnapos a XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló!

 

11. forduló: 2010. október 23-24. (szombat-vasárnap)

2010. október 23. (szombat 10.00)

Salgótarjáni BTC Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

14 -   0

2010. október 23. (szombat 11.00)

BKV Előre SC BVSC-Zugló

  4 -   3

2010. október 23. (szombat 12.00)

REAC-Sportiskola SE „B” Tatabányai ASK „B”

  2 -   2

2010. október 23. (szombat 13.00)

Balassagyarmat SE PFUE III. kerületi TUE UPE „B”

  2 -   1

2010. október 23. (szombat 13.00)

Szent István SE-OTP Bank „A” Esztergom SC

  2 -   0

2010. október 24. (vasárnap 12.00)

Vác VLSE „B” Pénzügyőr SE

  6 -   1

2010. november 3. (szerda 13.30)

XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló Soroksár SC

  1 -   3

Szabadnapos a Kecskeméti TE-Ereco (U16)!

 

10. forduló: 2010. október 16-17. (szombat-vasárnap)

2010. október 14. (csütörtök 16.00)

BVSC-Zugló XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló

  1 -   0

2010. október 15. (péntek 18.00)

BKV Előre SC Esztergom SC

  5 -   1

2010. október 16. (szombat 12.00)

III. kerületi TUE UPE „B” Vác VLSE „B”

  3 -   4

2010. október 16. (szombat 12.00)

Pénzügyőr SE Szent István SE-OTP Bank „A”

  2 -   0

2010. október 16. (szombat 13.00)

Tatabányai ASK „B” Salgótarjáni BTC

  0 -   4

2010. október 17. (vasárnap 10.00)

Soroksár SC Kecskeméti TE-Ereco (U16)

  1 -   1

2010. október 17. (vasárnap 13.00)

Balassagyarmat SE PFUE Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

  2 -   1

Szabadnapos a REAC-Sportiskola SE „B”!

 

 9. forduló: 2010. október 9-10. (szombat-vasárnap)

2010. október 9. (szombat 11.00)

BKV Előre SC XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló

  3 -   2

2010. október 9. (szombat 11.00)

REAC-Sportiskola SE „B” Soroksár SC

  1 -   3

2010. október 9. (szombat 13.00)

Balassagyarmat SE PFUE Tatabányai ASK „B”

  1 -   0

2010. október 9. (szombat 13.00)

Esztergom SC Pénzügyőr SE

  0 -   3

2010. október 10. (vasárnap 12.00)

Vác VLSE „B” Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

11 -   0

2010. október 10. (vasárnap 13.00)

Kecskeméti TE-Ereco (U16) BVSC-Zugló

  2 -   2

2010. október 10. (vasárnap 13.00)

Szent István SE-OTP Bank „A” III. kerületi TUE UPE „B”

  2 -   0

Szabadnapos a Salgótarjáni BTC!

 

8. forduló: 2010. október 2-3. (szombat-vasárnap)

2010. október 2. (szombat 10.00)

Soroksár SC Salgótarjáni BTC

  1 -   7

2010. október 2. (szombat 11.00)

BVSC-Zugló REAC-Sportiskola SE „B”

  2 -   2

2010. október 2. (szombat 12.00)

Pénzügyőr SE BKV Előre SC

  2 -   1

2010. október 2. (szombat 13.00)

Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC Szent István SE-OTP Bank „A”

  1 -   4

2010. október 2. (szombat 14.00)

III. kerületi TUE UPE „B” Esztergom SC

  3 -   1

2010. október 3. (vasárnap 10.00)

XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló Kecskeméti TE-Ereco (U16)

  1 -   6

2010. október 3. (vasárnap 12.00)

Tatabányai ASK „B” Vác VLSE „B”

  3 -   4

Szabadnapos a Balassagyarmat SE PFUE!

 

7. forduló: 2010. szeptember 25-26. (szombat-vasárnap)

2010. szeptember 24. (péntek 18.00)

BKV Előre SC Kecskeméti TE-Ereco (U16)

  3 -   2

2010. szeptember 25. (szombat 10.00)

Salgótarjáni BTC BVSC-Zugló

  3 -   0

2010. szeptember 25. (szombat 12.00)

Balassagyarmat SE PFUE Soroksár SC

  2 -   1

2010. szeptember 25. (szombat 12.00)

Pénzügyőr SE III. kerületi TUE UPE „B”

  8 -   1

2010. szeptember 25. (szombat 13.00)

Esztergom SC Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC

  3 -   3

2010. szeptember 26. (vasárnap 13.00)

Szent István SE-OTP Bank „A” Tatabányai ASK „B”

  3 -   3

2010. szeptember 29. (szerda 16.30)

REAC-Sportiskola SE „B” XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló

  2 -   1

Szabadnapos a Vác VLSE „B”!

 

6. forduló: 2010. szeptember 18-19. (szombat-vasárnap)

2010. szeptember 18. (szombat 9.00)

Soroksár SC Vác VLSE „B”

  3 -   4

2010. szeptember 19. (vasárnap 10.00)

XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló Salgótarjáni BTC

  0 -   8

2010. szeptember 19. (vasárnap 13.00)

Kecskeméti TE-Ereco (U16) REAC-Sportiskola SE „B”

  0 -   2

2010. szeptember 23. (csütörtök 17.00)

Ferihegy Sportakadémia-Vecsési FC Pénzügyőr SE

  0 -   0

2010. szeptember 28. (kedd 18.00)

III. kerületi TUE UPE „B” BKV Előre SC

  1 -   5

2010. november 2. (kedd 18.00)

Tatabányai ASK „B” Esztergom SC

  3 -   0

2010. november 25. (csütörtök 15.00)

Balassagyarmat SE PFUE BVSC-Zugló

  2 -   1

Szabadnapos a Szent István SE-OTP Bank „A”!

 

5. forduló: 2010. szeptember 11-12. (szombat-vasárnap)

2010. szeptember 11. (szombat 12.00)

Balassagyarmat SE PFUE XVII. kerületi Rákosmenti TK-Vasló

  3 -   2

2010. szeptember 12. (vasárnap 9.00)

Vác VLSE „B” BVSC-Zugló

  2 -   1

2010. szeptember 12. (vasárnap 11.00)

BKV Előre SC REAC-Sportiskola SE „B”

  1 -   1 

2010. szeptember 12. (vasárnap 13.00)

Szent István SE-OTP Bank „A” Soroksár SC

  3 -   3

2010. október 12. (kedd 15.00)

Pénzügyőr SE Tatabányai ASK „B”

  5 -   1

2010. október 27. (szerda 11.00)

Salgótarjáni BTC